הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: ביקרתי היום בחיפה. פגשתי אלפי פעילי ליכוד. הם חדור…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/EMBGd1hW4AIz8eZ.jpg?w=708&ssl=1)
ביקרתי היום בחיפה. פגשתי אלפי פעילי ליכוד. הם חדורי מטרה, מלאי אהבה למדינה שלנו. הם רוצים לנצח. הבטחתי להם: אנחנו ננצח – בענק! https://t.co/uVNoDfdv8D
ביקרתי היום בחיפה. פגשתי אלפי פעילי ליכוד. הם חדורי מטרה, מלאי אהבה למדינה שלנו. הם רוצים לנצח. הבטחתי להם: אנחנו ננצח – בענק! pic.twitter.com/uVNoDfdv8D
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) December 17, 2019
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.