חדשות הארץמבזקים
פעוט בן 3 נכווה ממים רותחים בבני ברק, מצבו בינוני
פעוט בן 3 שנכווה ממים רותחים בבית בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שניידר בפתח תקווה במצב בינוני, עם כוויות בחזה ובגפיים תחתונות.
פעוט בן 3 שנכווה ממים רותחים בבית בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שניידר בפתח תקווה במצב בינוני, עם כוויות בחזה ובגפיים תחתונות.