הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: אני יוצא לפסגה חשובה ביוון כדי לקדם את הנחת צינור …
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/ENQ-kI6WsAIVO1r.jpg?w=708&ssl=1)
אני יוצא לפסגה חשובה ביוון כדי לקדם את הנחת צינור הגז מישראל לאירופה.
עשר שנים אני נלחם להוציא את הגז מהמים, נגד התנגדות מטורפת של השמאל. לא נכנעתי להם – ועכשיו הגז זורם, מחירי החשמל יורדים, ומאות מיליארדים מגיעים לקשישים, לנכים, למערכת החינוך והבריאות שלנו. https://t.co/XhfY2yd5zx
אני יוצא לפסגה חשובה ביוון כדי לקדם את הנחת צינור הגז מישראל לאירופה.
עשר שנים אני נלחם להוציא את הגז מהמים, נגד התנגדות מטורפת של השמאל. לא נכנעתי להם – ועכשיו הגז זורם, מחירי החשמל יורדים, ומאות מיליארדים מגיעים לקשישים, לנכים, למערכת החינוך והבריאות שלנו. pic.twitter.com/XhfY2yd5zx
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) January 2, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.