חדשות הארץמבזקים
יומיים סוערים: נרשמה עלייה של 9 ס"מ במפלס הכינרת
לאחר שתי יממות של ממטרים כבדים, נרשמה מאתמול (ראשון) עלייה נוספת במפלס הכינרת של 9 ס"מ. מרשות הכינרת נמסר כי כעת המפלס עומד על 211.39-, גבוה ב- 1.61 מ' מהקו האדום התחתון ונמוך ב- 2.59 מ' מהקו האדום העליון.
עוד נמסר מרשות הכינרת כי עקב הגשמים הרבים, השליש נהר הירדן את רוחבו בעיקר באזור התעלות וכן התגברו הזרימות בכל הנחלים, האיתנים והאכזבים, הנשפכים לכינרת . הבוקר נרשמה זרימה של 80 קוב לשנייה באזור גשר הפקק בנהר הירדן, המדידה הגבוהה ביותר לחורף הנוכחי! בתקווה לעוד הרבה גשמי ברכה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/31f00e49965fb98603a26511dfab8494.jpeg?resize=500%2C233&ssl=1)