מבזקיםמשפטי/פלילי
צעיר בן 20 נדקר בפתח תקווה, מצבו בינוני
גבר כבן 20 נדקר לפני זמן קצר (שני) ברחוב בת שבע בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע מתנדבי מד"א – 'הצלה פתח תקוווה' העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים בילינסון בעיר כשהוא במצב בינוני עם פצע דקירה בפלג גופו העליון.
חובש בכיר במד"א – הצלה פתח תקווה יאיר גודלבסקי סיפר כי "הנדקר היה בהכרה וסבל מפצע חודר בראשו, הענקנו לו טיפול ראשוני במקום שלאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/2af5e0750e3ea7e4767b3ceb7834254c.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
איזור ז' במלאבס מה אפשק לצפות שכל הרחוב והשכונה עם עברינים