בעקבות הגשמים הכבדים שירדו ביממה החולפת, זינק מפלס מי האגם מאתמול ב- 23 ס"מ ועמד הבוקר על 211.1-, גבוה ב- 1.9 מ' מהקו האדום התחתון ונמוך ב-2.3 מ' מהקו האדום העליון.
בתמונה מפלס הכינרת – מדיד המים בחוף נוף גינוסר הבוקר ומדיד המים בחוף נוף גינוסר לפני שנה בדיוק!
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/fc4b12b3d96e1761dc9e837308bd592a.jpeg?resize=476%2C500&ssl=1)
מרשות הכינרת נמסר כי בנהר הירדן סמוך לגשר הפקק, נרשמה המדידה הגבוהה ביותר לחורף הנוכחי, 125.7 קוב מים לשנייה. עוד נמדדה לפני שעה קלה בירדן ליד שדה נחמיה , זרימה גבוהה במיוחד של 84.6 קוב לשנייה.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
ברשות הכינרת מברכים על ריבוי המשקעים ועל הזרימות הגבוהות בנחלים שיובילו בהמשך לעליה נוספת במפלס הכינרת, המכונה לעיתים קרובות מפלס המורל הלאומי.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/f7653f7271840f65078834dcd2458a25.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/8408429061d640f5076e3237b8d997ec.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/3ac1a5b5df90f27e707ed0ec803b688b.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/9856ea2b93f01421a8ede4650afc229a.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)