מאתר החרמון נמסר הבוקר (ראשון) כי הוא פתוח לגולשים ומבקרים. הטמפרטורה כרגע במפלס התחתון הוא 1°. לאתר שנפתח אמש לאחר מספר ימים שהיה סגור בשל מזג האוויר הסוער, הגיעו מעל ל-7,000 מבקרים וגולשים – לצפייה בגלריה לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/62d04a11ddd3ee35be2237919dfca9cf.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/155df76060afc093d004498e1794176f.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
מאתר החרמון נמסר הבוקר (ראשון) כי הוא פתוח לגולשים ומבקרים. הטמפרטורה כרגע במפלס התחתון הוא 1°. לאתר שנפתח אמש לאחר מספר ימים שהיה סגור בשל מזג האוויר הסוער, הגיעו מעל ל-7,000 מבקרים וגולשים – לצפייה בגלריה לחצו כאן