מבזקיםפוליטי / מדיני
פרץ: הממשלה בורחת מאחריותה ונמנעת מלסייע לעסקים שנפגעו
ח"כ עמיר פרץ יו"ר העבודה-גשר-מרצ סייר היום (ראשון) בקיבוץ מעגן מיכאל ובמושב בת שלמה בעקבות נזקי הסופה יחד עם ח"כ עמר בר-לב.
עמיר פרץ אמר כי "המשקים החקלאיים והעסקים שנפגעו ממזג האוויר מתקשים לשקם עצמם, לא רק בגלל שעליהם להתמודד מול רגולציה שוחקת ומיסוי אדיר -בעיקר בגלל שהממשלה בורחת מאחריותה ונמנעת מלסייע להם.
הפיצויים עקב הסופה שהכתה בישראל בשנת 2013, הסתכמו בכ- 8 מליון ש"ח. מדובר בלעג לרש. בעוד מזג האוויר הוא גזירת גורל – גרירת הרגליים של המדינה היא דבר שחייב ויכול להיפסק."
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
פרץ הוסיף כי "זוהי שעה של אחריות, ואנחנו נלחם על כך שאלה שפרנסתם נפגעה יקבלו את העזרה הדרושה- כך ששום סופה לא תוכל להרוס את פרנסתם. המצב הפוליטי הוא לא תירוץ שלא להכריז על אסון טבע שיאפשר לפצות את אלה שנפגעו."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/0e1212c238f427dd672b04cf0af071dd.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/5861a94b2370079b8d18430732837a69.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)