הודעות דוברותמבזקים
גנץ: סיימתי פגישה עם נשיא הקונגרס היהודי האירופ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/80755795aed414ba24b86bf44673a927.jpg?w=708&ssl=1)
סיימתי פגישה עם נשיא הקונגרס היהודי האירופי ופורום השואה העולמי, מר משה קנטור. הודיתי לו על התרומה האדירה של הקונגרס היהודי האירופי למאבק נגד אנטישמיות ואנטי-ציונות ובירכתי אותו על הצלחתו בחניכת אירוע היסטורי זה https://t.co/suxslvoIGN
סיימתי פגישה עם נשיא הקונגרס היהודי האירופי ופורום השואה העולמי, מר משה קנטור. הודיתי לו על התרומה האדירה של הקונגרס היהודי האירופי למאבק נגד אנטישמיות ואנטי-ציונות ובירכתי אותו על הצלחתו בחניכת אירוע היסטורי זה pic.twitter.com/suxslvoIGN
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) January 22, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.