הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה ל…
בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. ההתרעה הופעלה ביישומון בלבד בשטח פתוח סמוך לקיבוץ ניר עם ולא בקיבוץ. ההתרעה הופעלה על פי הנדרש
בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. ההתרעה הופעלה ביישומון בלבד בשטח פתוח סמוך לקיבוץ ניר עם ולא בקיבוץ. ההתרעה הופעלה על פי הנדרש
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) January 23, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.