מבזקיםתאונות דרכים
רוכב אופנוע בן 34 החליק ונהרג מפגיעת רכב סמוך לאשדוד
רוכב אופנוע בן 34 החליק לפני זמן קצר (שישי) ונפגע מרכב, בכביש 4 דרומית לצומת שדה עוזיהו, בנתיב לכיוון אשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה מצאו אותו כשהוא ללא סימני חיים וקבעו את מותו.
פאראמדיק מד"א יקי אטרקצי סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו במרכז הכביש רכב ואופנוע, ובסמוך שכב על הכביש גבר כבן 34 מחוסר הכרה, עם פגיעה רב מערכתית. הוא היה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות , ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. נהג הרכב, גבר כבן 30 לא נזקק לטיפול."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/eadac954102d14e58e144b7a364f5567.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/5f77f42338252e0b167bf5fa1081e62b.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/effbc3963a316ae9abcd3fd40de2fc64.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/62743c0f50a8e5f5ec1c4656dc4c15d0.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/01/68060c6c0844c199b40c8bec1f6b05d2.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)