הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: בעקבות חשש לסחף מוקשים באיזור שבין עין גדי לעין בוקק הסמוך ל…
בעקבות חשש לסחף מוקשים באיזור שבין עין גדי לעין בוקק הסמוך למפעלי ים המלח ממזרח לציר 90, הוחלט בצה"ל להכריז במרחב "שטח צבאי סגור". יש להמשיך להישמע להוראות שיימסרו על-ידי צה״ל ככל שיידרש
בעקבות חשש לסחף מוקשים באיזור שבין עין גדי לעין בוקק הסמוך למפעלי ים המלח ממזרח לציר 90, הוחלט בצה"ל להכריז במרחב "שטח צבאי סגור". יש להמשיך להישמע להוראות שיימסרו על-ידי צה״ל ככל שיידרש
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) January 24, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.