אתר החרמון היה סגור היום (שבת) למבקרים בשל סופת שלגים שמשתוללת משעות הבוקר המוקדמות. מאתר החרמון נמסר כי נוספו למפלס התחתון בין 35 ל-40 ס"מ שלג. מחר, (יום א', 9.2) אתר החרמון יישאר סגור עקב תנאי מזג האוויר וביום שני הוא צפוי להיפתח כרגיל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/a8c7ca5e6d32fbc6d5a638363d700d83.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/a302d2644a41d30b771a0904ad4bfcc9.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/22eccbbe93cdf7f4c419d2ce40908cbc.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/28d403dad61b5d669632d3b2902b2137.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
אתר החרמון היה סגור היום (שבת) למבקרים בשל סופת שלגים שמשתוללת משעות הבוקר המוקדמות. מאתר החרמון נמסר כי נוספו למפלס התחתון בין 35 ל-40 ס"מ שלג. מחר, (יום א', 9.2) אתר החרמון יישאר סגור עקב תנאי מזג האוויר וביום שני הוא צפוי להיפתח כרגיל.