הודעות דוברותמבזקים
גנץ: ישיבת הסיעה של כחול לבן התקיימה היום בעוטף…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/aaffacade2b82623726c2b000c6e3da1.jpg?w=708&ssl=1)
ישיבת הסיעה של כחול לבן התקיימה היום בעוטף עזה. עשינו זאת כדי להזכיר שבזמן שנתניהו משוטט בעולם ועסוק בכל ספין אפשרי חוץ מאשר בחייהם של אזרחי ישראל-תושבי עוטף עזה ממשיכים לסבול.
אני מתחייב: נשנה את המציאות מול עזה. או בהסדרה והשבת הבנים או בהכרעה צבאית. https://t.co/S84Au1Fng1
ישיבת הסיעה של כחול לבן התקיימה היום בעוטף עזה. עשינו זאת כדי להזכיר שבזמן שנתניהו משוטט בעולם ועסוק בכל ספין אפשרי חוץ מאשר בחייהם של אזרחי ישראל-תושבי עוטף עזה ממשיכים לסבול.
אני מתחייב: נשנה את המציאות מול עזה. או בהסדרה והשבת הבנים או בהכרעה צבאית. pic.twitter.com/S84Au1Fng1— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 10, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.