הודעות דוברותמבזקים
גנץ: ממשיכים להתקדם. חוזר מפתיחת מטה הנשים בחבר…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/9acb2e47d89ff6115158eb831feaf739.-חוזר-מפתיחת-מטה-הנשים-בחבר.jpg?w=708&ssl=1)
ממשיכים להתקדם.
חוזר מפתיחת מטה הנשים בחברה הערבית שלנו. אותו חנכנו הערב בכפר בענה עם עשרות נשים משפיעות ומעצבות דעת קהל בחברה הערבית – אנחנו מתכוונים להוות כתובות לפניות ולמצוא פתרונות לסוגיות המטרידות את הנשים במגזר.
בתמונה: עם אלהאם חאזן, ראש המטה החדש שלנו. https://t.co/fUvkKkZrEk
ממשיכים להתקדם.
חוזר מפתיחת מטה הנשים בחברה הערבית שלנו. אותו חנכנו הערב בכפר בענה עם עשרות נשים משפיעות ומעצבות דעת קהל בחברה הערבית – אנחנו מתכוונים להוות כתובות לפניות ולמצוא פתרונות לסוגיות המטרידות את הנשים במגזר.בתמונה: עם אלהאם חאזן, ראש המטה החדש שלנו. pic.twitter.com/fUvkKkZrEk
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 11, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.