במשטרת ישראל התקבל דיווח על זוג הורים מאזור השפלה, שעל פי החשד נוהגים להכות את ילדיהם הקטנים. ההורים בשנות ה-30 לחייהם, נעצרו היום לחקירה ומחר הם יובאו לדיון בעניינם בבית משפט השלום בראשון לציון.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
30 ביולי 2024
בן 30 נפצע אנושות מרסיסי רקטה בקיבוץ הגושרים
30 ביולי 2024
יתושות נגועות בנגיף קדחת מערב הנילוס נלכדו במספר אזורים בארץ
30 ביולי 2024
פרשת שדה תימן – הדיונים של הלוחמים יחלו בשעה 15:30
30 ביולי 2024
חולון: בן 50 אותר עם סימני מכת חום – מצבו קשה
30 ביולי 2024
סמוטריץ: ״קורא לשר הביטחון ולרמטכ״ל להדיח באופן מיידי את האחראים״
כתבות נוספות שיעניינו אותך
בעבר סברו שהחינוך הנכון מתבצע על פי השיטה : חוסך שיבטו שונא את בנו ; בעידן שלנו הגיעו למסקנה , שהדבר הנכון : לעודד את הילדים , כאשר הם מתנהגים נכון , במילים כמו : כל הכבוד , אתה שומר על הניקיון סביבך ; יפה מצידך שאתה מגיש עזרה לילד חלש , ובמידה והילד טועה , לברר יחד איתו , איך אפשר לתקן את הטעות ; או אים הילד קיבל ציון טוב במבחן ; לאמר לו שנהג נכון שהתכונן ולמד את החומר .
לכלא ולזרוק את המפתח!!