הודעות דוברותמבזקים
גנץ: עכשיו בשידור חי – הצטרפו אליי לכנס המיוחד …
![](https://i0.wp.com/prod-fastly-eu-central-1.video.pscp.tv/Transcoding/v1/live_thumbnail/eu-central-1/eyJkIjowfQ/HyU_vIWR8R1CxHXHaA_oEKEg2UZHZzt3jalPVIDDjXwWBdYCdtUyaZpQVKOe8ut1jPeVEuszx_mj4EuhK8NGtQ/latest.jpg?w=708&ssl=1)
עכשיו בשידור חי – הצטרפו אליי לכנס המיוחד לישראלים יוצאי ברית המועצות. זה או כחול לבן בקלפיות או בחירות רביעיות! Время двигаться вперёд! https://t.co/mie9e7YBhD
עכשיו בשידור חי – הצטרפו אליי לכנס המיוחד לישראלים יוצאי ברית המועצות. זה או כחול לבן בקלפיות או בחירות רביעיות! Время двигаться вперёд! https://t.co/mie9e7YBhD
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 20, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.