כ-70 אלף מטיילים ביקרו היום (שבת) בשמורות הטבע והגנים הלאומיים. בין האתרים הבולטים היו הגנים הלאומיים מצדה וקיסריה, ושמורות הטבע הבניאס, עין גדי ותל דן. אתרים בולטים נוספים היו הגנים הלאומיים קומראן, בית שאן וחמת טבריה בו נהנו מטיילים רבים מבריכות השכשוך החמימות והנעימות.
סיור בשמורת גמלא. צילום: אבירם שני, רשות הטבע והגניםמטיילים בגן הלאומי צבעי מכתש רמון. צילום: שלומית שביט, רשות הטבע והגניםפריחה מדברית ברקע הר ארדון. צילום: שלומית שביט, רשות הטבע והגניםפריחת חרציות בכרמל. צילום: אטי קוריאט אהרון, רשות הטבע והגנים