מבזקיםצבא וביטחון
מועצת אשכול: אין נפילות ביישובים, ההסעות אל החוגים יתבטלו
מהמועצה אזורית אשכול נמסר כי בעקבות האזעקות שהופעלו ביישובי המועצה בשעה האחרונה, ההסעות אל החוגים יתבטלו מעכשיו. ההסעות לפיזור הילדים יצאו מהמועצה כמתוכנן בתיאום עם כוחות הביטחון. כמו כן לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. כל הנפילות מחוץ לישובים.
כרגע אין שינוי בהנחיות ההתגוננות. יש להקפיד על הנחיות פיקוד העורף במקרה שנשמעת אזעקה בישוב, יש להיכנס למרחב מוגן ולשהות בו 10 דקות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/a4189438bcacad90da79ceb9b9ebf894.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)