הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: 20 שנה בלמתי לחצים לנסיגות. עכשיו אני מביא ריבונות…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/ERndV-yWkAUgpc9.jpg?w=708&ssl=1)
20 שנה בלמתי לחצים לנסיגות. עכשיו אני מביא ריבונות על נחלת אבותינו ביהודה ושומרון. בשבוע הבא הצביעו ליכוד – אסור לנו להחמיץ את ההזדמנות. https://t.co/vwhhUNmfev
20 שנה בלמתי לחצים לנסיגות. עכשיו אני מביא ריבונות על נחלת אבותינו ביהודה ושומרון. בשבוע הבא הצביעו ליכוד – אסור לנו להחמיץ את ההזדמנות. pic.twitter.com/vwhhUNmfev
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) February 25, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.