הודעות דוברותמבזקים
פיקוד העורף: לאחר הערכת מצב בפיקוד הדרום ובפיקוד העורף, הוחלט להסיר …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/02/a303a0055986a7a4280e780925dc925b.jpg?w=708&ssl=1)
לאחר הערכת מצב בפיקוד הדרום ובפיקוד העורף, הוחלט להסיר את כלל המגבלות ברשויות: אשקלון, נתיבות, שדרות, מוא"ז חוף אשקלון, מוא"ז אשכול, מוא"ז שדות הנגב, מוא"ז שער הנגב. https://t.co/pt6ahVQokA
לאחר הערכת מצב בפיקוד הדרום ובפיקוד העורף, הוחלט להסיר את כלל המגבלות ברשויות: אשקלון, נתיבות, שדרות, מוא"ז חוף אשקלון, מוא"ז אשכול, מוא"ז שדות הנגב, מוא"ז שער הנגב. pic.twitter.com/pt6ahVQokA
— פיקוד העורף (@PikudHaoref1) February 25, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי פיקוד העורף
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.