הודעות דוברותמבזקים
גנץ: עכשיו בשידור חי מראש העין-כולם חייבים לצאת…
![](https://i0.wp.com/prod-fastly-eu-central-1.video.pscp.tv/Transcoding/v1/live_thumbnail/eu-central-1/eyJkIjowfQ/pUEV6uQWdZ8PWF-m4pHY5VMzztVdH3b24c-IBUc8scgZdaHQ48lWQZh7Xw_hIeQ3wx6XRcqJROk3UfnCQatpOA/latest.jpg?w=708&ssl=1)
עכשיו בשידור חי מראש העין-כולם חייבים לצאת ולהצביע! אם ביבי יקבל מנדט אחד יותר, הוא יישאר. רק כחול לבן גדולה תמנע מנתניהו את חוק ההימלטות מדין. https://t.co/QyysZReUYT
עכשיו בשידור חי מראש העין-כולם חייבים לצאת ולהצביע! אם ביבי יקבל מנדט אחד יותר, הוא יישאר. רק כחול לבן גדולה תמנע מנתניהו את חוק ההימלטות מדין. https://t.co/QyysZReUYT
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 26, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.
בחודשים האחרונים הצלחנו להכירך … אתה שוכח שמי שנמצא תחת חקירה הוא אתה על השחיתויות של הממד החמישי. ובקשה לחקירת השכב"כ על הפצת סודות מדינה באמצעות הטלפון הסוללרי שלו וגם כיו"ר הממד החמישי… . מי רוצה בחמור (כינויך של אשכנזי ידידך) שישמור עלינו וינהל מדינה שלא מסוגל לשמור אפילו על רכושו. גם בוחריך יודעים שבוחרים בך כברירת מחדל משנאת נתניהו.