הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: אזרחי ישראל, אני מבקש את שיתוף הפעולה שלכם. אני במ…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/ERyawg4XYAERqh8.jpg?w=708&ssl=1)
אזרחי ישראל, אני מבקש את שיתוף הפעולה שלכם. אני במוקד במד״א כעת. כל מי שחזר ממדינה כלשהי בעולם ויש לו את תסמיני נגיף הקורונה – מד"א ישלחו פרמדיקים עד הבית שיבצעו לו שם את הבדיקה. אנחנו המדינה הראשונה בעולם שעושה זאת. זה דבר חדשני שיכול למנוע את התפשטות המחלה. https://t.co/igNSGVLaPn
אזרחי ישראל, אני מבקש את שיתוף הפעולה שלכם. אני במוקד במד״א כעת. כל מי שחזר ממדינה כלשהי בעולם ויש לו את תסמיני נגיף הקורונה – מד"א ישלחו פרמדיקים עד הבית שיבצעו לו שם את הבדיקה. אנחנו המדינה הראשונה בעולם שעושה זאת. זה דבר חדשני שיכול למנוע את התפשטות המחלה. pic.twitter.com/igNSGVLaPn
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) February 27, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.