הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: העורך הראשי של ישראל היום @BismuthBoaz: “היום מחנה…
![](https://i0.wp.com/www.israelhayom.co.il/sites/default/files/styles/1200x627/public/images/articles/2020/03/10/15838764681106_b.jpg?w=708&ssl=1)
העורך הראשי של ישראל היום @BismuthBoaz: “היום מחנה ה"רק לא נתניהו" צריך לחשוב גם הוא על השאלה: האם הוא אוהב את ישראל יותר מאשר הוא שונא את נתניהו״ https://t.co/Msb5g0A16d
העורך הראשי של ישראל היום @BismuthBoaz: “היום מחנה ה"רק לא נתניהו" צריך לחשוב גם הוא על השאלה: האם הוא אוהב את ישראל יותר מאשר הוא שונא את נתניהו״ https://t.co/Msb5g0A16d
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) March 10, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.