מנהל המרכז הרפואי זיו, ד"ר סלמאן זרקא יסביר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של "המרכז הרפואי זיו", בהרחבה על התפשטות נגיף הקורונה בישראל, כיצד מומלץ לנהוג ולהימנע כמה שניתן מהידבקות. בהמשך הוא אף צפוי לענות לשאלות הצופים. צפו.
קרא את הבא
מבזקים
16 ביולי 2024
גופת בן ה-6 בהרצליה: חשד שאמו של הילד רצחה אותו
מבזקים
16 ביולי 2024
אזעקות בגליל העליון
16 ביולי 2024
10 שיגורים לגליל המערבי, אין נפגעים, צה"ל תקף בלבנון
16 ביולי 2024
גופת בן ה-6 בהרצליה: חשד שאמו של הילד רצחה אותו
16 ביולי 2024
המשטרה ניהלה חיפוש אחר 2 ילדים שנכנסו לים בחיפה ולא יצאו
16 ביולי 2024
אזעקות בגליל העליון
16 ביולי 2024
אתם יודעים ואלופים רק בלדבר בשטח לא עושים את המקסימום שאפשר למנוע הידבקויות . שיענה לי הרופא עם כל הכבוד לו מדוע אין בקופות החולים ובמוסדות ובכלל לכל גוף או מוסד ציבורי שמשרת את הציבור נקודות חיטוי בכניסה . מה הבעיה להרכיב מתקן עם החומר הכחול -ספטול וכך למזער או להקטין סיכויי הידבקות. זה המינימום שנדרש . הבעיה שמדובר בהוצאה כספית אז זו הסיבה לכך ! בריאות לעם ישראל .