נתניהו: אנחנו מקיימים דיונים ומקבלים החלטות סביב השעון, כו…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/ES_ec2PXYAIwzIb.jpg?w=708&ssl=1)
אנחנו מקיימים דיונים ומקבלים החלטות סביב השעון, כולל הבוקר ואחר הצהריים, דיון רב משתתפים אבל עם לפחות מטר הפרדה בינינו, ואם אפשר 2 מטר. ביום ראשון נקיים ישיבת ממשלה באמצעות שיחת וידאו, כדי לשמור על המרחק. אנחנו נותנים דוגמה לאזרחים ואנחנו מקווים שכל אחד מכם נוהג כך באותה המידה. https://t.co/yH6NO0CD9e
אנחנו מקיימים דיונים ומקבלים החלטות סביב השעון, כולל הבוקר ואחר הצהריים, דיון רב משתתפים אבל עם לפחות מטר הפרדה בינינו, ואם אפשר 2 מטר. ביום ראשון נקיים ישיבת ממשלה באמצעות שיחת וידאו, כדי לשמור על המרחק. אנחנו נותנים דוגמה לאזרחים ואנחנו מקווים שכל אחד מכם נוהג כך באותה המידה. pic.twitter.com/yH6NO0CD9e
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) March 13, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.