הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: פיקוד העורף פתח היום מוקד מידע משותף למגן דוד אדום ולפיקוד ה…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/03/a807488029eca52a543af30f5bb97237.jpg?w=708&ssl=1)
פיקוד העורף פתח היום מוקד מידע משותף למגן דוד אדום ולפיקוד העורף שמטרתו לתגבר את המענה לאוכלוסיות השונות בנוגע לנגיף הקורונה. לצורך כך גויסו כ-100 אנשי מילואים שאיישו את המתחם החל מהבוקר https://t.co/bDvaM0UWgW
פיקוד העורף פתח היום מוקד מידע משותף למגן דוד אדום ולפיקוד העורף שמטרתו לתגבר את המענה לאוכלוסיות השונות בנוגע לנגיף הקורונה. לצורך כך גויסו כ-100 אנשי מילואים שאיישו את המתחם החל מהבוקר pic.twitter.com/bDvaM0UWgW
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) March 15, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.