מבזקיםפוליטי / מדיני
ח"כ עודד פורר נבחר לעמוד בראשה של ועדת הכספים הזמנית
חברי ועדת הכספים הזמנית של הכנסת ה-23 התכנסו הלילה (שלישי) ובחרו בח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) לעמוד בראשה.
בוועדה יהיו 17 חברים: 5 חברים מטעם סיעת הליכוד, 4 חברים מטעם סיעת כחול לבן: חה"כ אורית פרקש הכהן, מיקי לוי, מיכאל ביטון ואבי ניסנקורן, 3 חברים מטעם סיעת הרשימה המשותפת, וחבר 1 מטעם כל אחת מהסיעות הבאות: עבודה גשר מרצ – ח"כ איציק שמולי, ישראל ביתנו – ח"כ עודד פורר, ש"ס, יהדות התורה וימינה.
ועדת הכספים הזמנית, בראשותו של ח"כ פורר, תתכנס מחר בשעה 12:30 לישיבה לעניין אישור העמדת ערבות מדינה לקרן הסיוע הייעודית לעסקים בשל התפשטות נגיף הקורונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/01/07b6640b7621984c3021778e6fe43ce3.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
מנייר בן שרמוטה