ביחידה לטיפול באירועים מיוחדים הייעודית לחולי קורונה בבית החולים סורוקה מקבוצת כללית, מאושפזים כעת 18 מטופלים: ארבע נשים במצב קשה (98, 95, 86, 67), כולן עם מחלות רקע קשות ומורכבות, גבר בן 64 במצב בינוני והשאר במצב קל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/03/cf737c6f13e59f5da8d6d5af87acf9f8.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
ביחידה לטיפול באירועים מיוחדים הייעודית לחולי קורונה בבית החולים סורוקה מקבוצת כללית, מאושפזים כעת 18 מטופלים: ארבע נשים במצב קשה (98, 95, 86, 67), כולן עם מחלות רקע קשות ומורכבות, גבר בן 64 במצב בינוני והשאר במצב קל.
בריאות!!!