הודעות דוברותמבזקים
פיקוד העורף: שייקה לוי במסר מרגש לכולנו- זה בידיים שלנו! להישאר בבית…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/03/a09f1d902b498702aa5020a83c36fad0..jpg?w=708&ssl=1)
שייקה לוי במסר מרגש לכולנו- זה בידיים שלנו! להישאר בבית ולא להתקהל, להשתמש בהומור – שתמיד עוזר. בואו יחד נישמע להוראות, נשמור על המבוגרים והקשישים ויחד נצא מחוזקים! https://t.co/T2zqjnWpiN
שייקה לוי במסר מרגש לכולנו- זה בידיים שלנו! להישאר בבית ולא להתקהל, להשתמש בהומור – שתמיד עוזר. בואו יחד נישמע להוראות, נשמור על המבוגרים והקשישים ויחד נצא מחוזקים! pic.twitter.com/T2zqjnWpiN
— פיקוד העורף (@PikudHaoref1) March 29, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי פיקוד העורף
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.