הודעות דוברותמבזקים
גנץ: תודה רבה לחיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקו…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/03/1c7b55c4abbc52f5d20b07610c95fcb3..jpg?w=708&ssl=1)
תודה רבה לחיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי, שי חג'ג' ראש פורום ראשי המועצות האזוריות ול-23 ראשי המועצות ששוחחו איתי היום. אני מודה לכם על התמיכה החד משמעית במהלך שלי לבחון הקמת ממשלת חירום לאומית בעת הזו למען מדינת ישראל. https://t.co/6q7N567b7Y
תודה רבה לחיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי, שי חג'ג' ראש פורום ראשי המועצות האזוריות ול-23 ראשי המועצות ששוחחו איתי היום. אני מודה לכם על התמיכה החד משמעית במהלך שלי לבחון הקמת ממשלת חירום לאומית בעת הזו למען מדינת ישראל. pic.twitter.com/6q7N567b7Y
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) March 30, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.