ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב (חמישי) על אירוע הירי ברהט ואמר כי "אירוע הירי שבוצע היום נגד ניידות משטרה הוא חמור ביותר ואני מגנה זאת בתוקף. מדינת ישראל לא תסבול התקפות על שוטרים ששומרים על אזרחיה. שוחחתי על כך עם השר לביטחון הפנים ודרשתי למצות את הדין עם הפורעים."
עקבו אחרינו
קרא את הבא
18 ביולי 2024
גבעתיים: הולכת רגל בת 70 נפצעה בינוני לאחר שנפגעה מרכב
18 ביולי 2024
עדכון תנועה: שיבושים ברכבת הקלה בירושלים עקב תאונת דרכים
18 ביולי 2024
רוכב אופנוע בן 38 נפצע בינוני בתאונת דרכים סמוך למחלף קיבוץ גלויות
18 ביולי 2024
ראש מועצת שומרון בתגובה לפיגוע המטען בחרמש: "אנחנו במלחמה. חייבים להפוך את המשוואה"
18 ביולי 2024
צפו בתיעוד: צה״ל חיסל מחבל ביחידת ההנדסה של ארגון הטרור חיזבאללה
כתבות נוספות שיעניינו אותך
משטרה פח עם גנרלים טפלון פחדנים. שנים משטרת ישראל פוחדת להכנס ליישובים בדואים. הבדואים יוצרים פרובוקציה, יש ירי, יש פצוע, יש עליהום והמפקדים הבכירים צריכים לתת הסברים ודין וחשבון. עדיף פשוט לא להכנס. אז מה אם הם הופכים לעזה בשטחי ישראל?! משטרה פח!!
אין אמונה הגוים ימח שמם
מה חדש מאפשרים להם לעשות בדרום מה שבא להם פרוטקשן גנבות סמים נשק שלא נאסף למרות שהובטח שיעשה כן נהיגה פרועה נהיגה ללא רשיון וללא ביטוח המשטרה פוחדת להתעסק איתם וזה יחזור אלינו כמו בומרנג זה פשוט בזיון ומפחיד