למחלקה המיועדת לחולי קורונה במרכז הרפואי לגליל, הגיעו היום (שני) שני חולים מאומתים, גבר בן 42, המתגורר ביישוב בגליל, וקשישה בת 92, המתגוררת באחת הערים באזור, שניהם במצב קל. סה"כ מאושפזים במחלקה 12 חולים מאומתים, 8 מהם במצב קל ו-4 במצב בינוני.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-09-at-14.35.56.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
למחלקה המיועדת לחולי קורונה במרכז הרפואי לגליל, הגיעו היום (שני) שני חולים מאומתים, גבר בן 42, המתגורר ביישוב בגליל, וקשישה בת 92, המתגוררת באחת הערים באזור, שניהם במצב קל. סה"כ מאושפזים במחלקה 12 חולים מאומתים, 8 מהם במצב קל ו-4 במצב בינוני.