הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: החל מהיום ועד לכניסת החג, פועלים כוחות צה״ל במשימת סיוע במרח…
החל מהיום ועד לכניסת החג, פועלים כוחות צה״ל במשימת סיוע במרחב האזרחי בישובי עוטף עזה ובערים שדרות ואילת>>> https://t.co/hRGR2VxxpK https://t.co/Nu87fy9gh7
החל מהיום ועד לכניסת החג, פועלים כוחות צה״ל במשימת סיוע במרחב האזרחי בישובי עוטף עזה ובערים שדרות ואילת>>> https://t.co/hRGR2VxxpK pic.twitter.com/Nu87fy9gh7
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) April 13, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.