מבזקיםמשפטי/פלילי
חשד לרצח: נקבע מותו של הצעיר שנורה בקריית אתא
בחדר הניתוח בבית החולים רמב"ם בחיפה נקבע לפני זמן קצר (ראשון), בתום ניסיונות החייאה, מותו של הצעיר כבן 20 שנורה מוקדם יותר הערב ברחוב לילינבלום בקריית אתא והובהל לבית החולים על ידי מד"א במצב אנוש.
מפקד מרחב אשר, תנ"צ בני אבליה קיים הערכת מצב מיוחדת עם כלל גורמי החקירות, המודיעין והמבצעים, ובסיומה הוטלה החקירה על היחידה המיוחדת ללחימה בפשיעה (היל"פ) של המרחב.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-17-at-21.37.27.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)