הודעות דוברותמבזקים
גנץ: 1984, סודן, מבצע משה. הייתי סגן מפקד שלדג …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/גנץ-1984-סודן-מבצע-משה-הייתי-סגן-מפקד-שלדג.jpg?w=708&ssl=1)
1984, סודן, מבצע משה.
הייתי סגן מפקד שלדג במבצע, בו נחשפתי לגבורה אמיתית ויוצאת דופן: אלפי נשים וגברים יחפים, לעתים חסרי כל, שבשם חלום עתיק השאירו את כל עולמם ורכושם מאחור ויצאו למסע לארץ ישראל. מסע חוצה שנים, מדבריות ומדינות. https://t.co/cFPn8jmjJN
1984, סודן, מבצע משה.
הייתי סגן מפקד שלדג במבצע, בו נחשפתי לגבורה אמיתית ויוצאת דופן: אלפי נשים וגברים יחפים, לעתים חסרי כל, שבשם חלום עתיק השאירו את כל עולמם ורכושם מאחור ויצאו למסע לארץ ישראל. מסע חוצה שנים, מדבריות ומדינות. pic.twitter.com/cFPn8jmjJN— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) May 21, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.