כבאות והצלה: ברוך הבא כבוד השר! שמחנו לארח את השר לביטח…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/כבאות-והצלה-ברוך-הבא-כבוד-השר-שמחנו-לארח-את-השר.jpg?w=708&ssl=1)
ברוך הבא כבוד השר!
שמחנו לארח את השר לביטחון הפנים, ח"כ @AmirOhana בקריית הכבאות. השר קיבל סקירה נרחבת על פעילות מערך הכבאות וההצלה, נחשף ליכולות המבצעיות, לסימולטור האימונים המתקדם ולפעילות הכבאות בתחום מניעת השריפות והדרכת האוכלוסייה.
היה 🔥
צילום: תומר נויברג/תיעוד מבצעי כב"ה https://t.co/ESGC1cvEE9
ברוך הבא כבוד השר!
שמחנו לארח את השר לביטחון הפנים, ח"כ @AmirOhana בקריית הכבאות. השר קיבל סקירה נרחבת על פעילות מערך הכבאות וההצלה, נחשף ליכולות המבצעיות, לסימולטור האימונים המתקדם ולפעילות הכבאות בתחום מניעת השריפות והדרכת האוכלוסייה.
היה 🔥
צילום: תומר נויברג/תיעוד מבצעי כב"ה pic.twitter.com/ESGC1cvEE9— כבאות והצלה לישראל (@102_IL) May 21, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי כבאות והצלה לישראל
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.