הים במפרץ אילת הוצף היום (שישי) במדוזות מסוג אורליה. ברשות הטבע והגנים אומרים כי האורליה היא מדוזה ידידותית להפליא, לא מסוכנת, לא צורבת וכמו שאפשר לראות בצילומים פוטוגנית במיוחד. מי שאוהבים במיוחד את האורליות הם צבי הים, שאוהבים לאכול אותן.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-22-at-09.41.09.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
הים במפרץ אילת הוצף היום (שישי) במדוזות מסוג אורליה. ברשות הטבע והגנים אומרים כי האורליה היא מדוזה ידידותית להפליא, לא מסוכנת, לא צורבת וכמו שאפשר לראות בצילומים פוטוגנית במיוחד. מי שאוהבים במיוחד את האורליות הם צבי הים, שאוהבים לאכול אותן.