חדשות הארץמבזקים
התנועה לאיכות השלטון: לישראל דרוש ראש ממשלה במשרה מלאה
התנועה לאיכות השלטון תלו שלטי ענק, בזמן פתיחת משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, מול כנסת ישראל ועל גשר המיתרים בירושלים. על השלטים נכתב: "לישראל דרוש ראש ממשלה במשרה מלאה".
יו"ר התנועה ד"ר עו"ד אליעד שרגא: לראשונה בתולדות המדינה, יש לנו ראש ממשלה שעומד למשפט בעודו מכהן. נתניהו נאחז בקרנות המזבח וגורר איתו מדינה שלמה אל ספסל הנאשמים. זה לא מתקבל על הדעת".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-24-at-14.28.57.jpeg?resize=353%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-24-at-14.28.58.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-24-at-14.29.00.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-24-at-14.29.02.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)