מבזקיםתנועה ותחבורה
תושב הדרום נתפס נוהג ברכב פרטי במהירות 201 קמ"ש בכביש 6
במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה נגד עבירות מסכנות חיים, נקלט לפני זמן קצר (שלישי) באמצעות מכשיר הדבורה, רכב פרטי שנע במהירות 201 קמ"ש על כביש 6 באזור הדרום.
מיד בוצעה עצירה של הרכב ע"י כח משטרה שביצע מחסום בהמשך הכביש. הנהג, תושב אחד הישובים בדרום בשנות ה-30 לחייו, קיבל הזמנה לדין לשיפוט מהיר ורישיון הנהיגה שלו נפסל לאלתר למשך 30 ימים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Image-2020-06-02-at-21.38.57.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)