הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: היום, נערך טקס סיום קורס צוללן של מחזור 117 בבסיס זרוע הים ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/06/דובר-צהל-היום-נערך-טקס-סיום-קורס-צוללן-של-מחזור.jpg?w=708&ssl=1)
היום, נערך טקס סיום קורס צוללן של מחזור 117 בבסיס זרוע הים בחיפה. הטקס נערך בראשות מפקד זרוע הים, אלוף אלי שרביט, מפקד בסיס ההדרכה, אלוף-משנה בוריס שוסטר וסגן מפקד שייטת הצוללות, סגן-אלוף מתי https://t.co/145uO3Xe9L
היום, נערך טקס סיום קורס צוללן של מחזור 117 בבסיס זרוע הים בחיפה. הטקס נערך בראשות מפקד זרוע הים, אלוף אלי שרביט, מפקד בסיס ההדרכה, אלוף-משנה בוריס שוסטר וסגן מפקד שייטת הצוללות, סגן-אלוף מתי pic.twitter.com/145uO3Xe9L
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) June 15, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.