הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: בעקבות עליית התחלואה בקורונה קיבלנו הערב בוועדת הש…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/EbNwplpX0AAi9bv.jpg?w=708&ssl=1)
בעקבות עליית התחלואה בקורונה קיבלנו הערב בוועדת השרים את המלצת משרד הבריאות להטיל מגבלות על כמה שכונות בעיר טבריה וביישוב אלעד. מחר בבוקר נבדוק גם יישובים אחרים. https://t.co/q6L1BNLFXQ
בעקבות עליית התחלואה בקורונה קיבלנו הערב בוועדת השרים את המלצת משרד הבריאות להטיל מגבלות על כמה שכונות בעיר טבריה וביישוב אלעד. מחר בבוקר נבדוק גם יישובים אחרים. pic.twitter.com/q6L1BNLFXQ
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) June 23, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.
חשבתי שביבי מתעניין רק בחשבון הבנק שלו,מושחתים נמאסתם