הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: היום, הסתיים שבוע האבטחה והגנת מחנות בצה"ל בו לקחו חלק 300 ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/06/דובר-צהל-היום-הסתיים-שבוע-האבטחה-והגנת-מחנות-בצהל-בו.jpg?w=708&ssl=1)
היום, הסתיים שבוע האבטחה והגנת מחנות בצה"ל בו לקחו חלק 300 בסיסים ומחנות. למעלה מ-100 ביקורות בוצעו וטופלו מאות מפגעי תשתיות. סגן ראש המטה הכללי, אלוף אייל זמיר, הוביל ביקורת במחנה שבטה (ג')
לכל הפרטים: https://t.co/Ua6qNlspWA https://t.co/uxKjsj7bKe
היום, הסתיים שבוע האבטחה והגנת מחנות בצה"ל בו לקחו חלק 300 בסיסים ומחנות. למעלה מ-100 ביקורות בוצעו וטופלו מאות מפגעי תשתיות. סגן ראש המטה הכללי, אלוף אייל זמיר, הוביל ביקורת במחנה שבטה (ג')
לכל הפרטים: https://t.co/Ua6qNlspWA pic.twitter.com/uxKjsj7bKe— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) June 25, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.