חדשות הארץמבזקים
משרד הבריאות: להימנע מרחצה בחופי קרית ים
משרד הבריאות הודיע הבוקר (שלישי) כי יש להימנע מרחצה בחופי קרית ים – זבולון, ימית ואלמוגים – עד להודעה חדשה, זאת בשל תוצאות בקטריאליות חריגות שהתקבלו. מהמשרד נמסר כי המעקב בנושא נמשך.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Image-2020-06-20-at-13.23.22.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
משרד הבריאות הודיע הבוקר (שלישי) כי יש להימנע מרחצה בחופי קרית ים – זבולון, ימית ואלמוגים – עד להודעה חדשה, זאת בשל תוצאות בקטריאליות חריגות שהתקבלו. מהמשרד נמסר כי המעקב בנושא נמשך.