הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: היום העניק מח״ט גולני, אלוף-משנה שי קלפר, תעודת הערכה ללוחם …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/דובר-צהל-היום-העניק-מח״ט-גולני-אלוף-משנה-שי-קלפר-תעודת.jpg?w=708&ssl=1)
היום העניק מח״ט גולני, אלוף-משנה שי קלפר, תעודת הערכה ללוחם מגדוד 51, סמל אפי זרו, על כך שזיהה אירוע אלימות חריג כנגד פלסטיני בחברון ופעל להגנתו תוך גילוי אחריות ואומץ לב במציאות מורכבת https://t.co/hFv55kUoeD
היום העניק מח״ט גולני, אלוף-משנה שי קלפר, תעודת הערכה ללוחם מגדוד 51, סמל אפי זרו, על כך שזיהה אירוע אלימות חריג כנגד פלסטיני בחברון ופעל להגנתו תוך גילוי אחריות ואומץ לב במציאות מורכבת pic.twitter.com/hFv55kUoeD
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) July 1, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.