בעקבות הצלחת המבצע של קניוני עופר, במסגרתו חולקו חצי מיליון שוברים ע"ס 150 ש"ח, יוצא עופר בילו סנטר אאוטלט במהלך אסטרטגי ראשון מסוגו בישראל: הענקת שוברים בשווי של – 300 ש"ח, למשך 4 ימים (8-11.7) לקניה באחת מהחנויות לעיצוב הבית במתחם.
השוברים יינתנו לשימוש בחנויות לעיצוב הבית, בניהם: ביתילי, אורבן, כרמל פלור דזיין, הולנדיה , סילי , אירופלקס, אמריקן קומפורט , עמינח , גוד נייט , עולם הקולנוע, מחסני תאורה , רהיטי הראל , ספייסס אאוטלט , שומרת הזורע, איטלסופה , ד"ר גב ומנדלבויים.
את ההטבה ניתן להוריד באמצעות האפליקציה MY OFER. שוברי ההנחה יהיו תקפים למימוש למשך תקופת המבצע בלבד. (את שוברי ההטבה ניתן לממש במקביל למבצעים הקיימים).
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
המבצע יתקיים החל מ8.7 ועד 11.7 כולל כפל מבצעים והנחות – שובר אחד ללקוח
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/יובל-שרף-לקניוני-עופר-צילום-זוהר-שטרית.jpg?resize=333%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/אפליקציית-מיי-עופר-צילום-זוהר-שטרית-Custom.jpg?resize=333%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/מתחם-האאוטלט-עופר-בילו-סנטר-צלם-עמית-גרין-הלד-צילום-21.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
ינתנו 3 קופונים של 100 שח ל3 חנויות?
או קופון אחד של 300 שח לחנות אחת?
לא מובן