מבזקיםפוליטי / מדיני
ח"כ לפיד: 50 איש בהיכל נוקיה ו-50 איש במתנ״ס זה לא אותו סיכון
יושב ראש האופוזיציה יאיר לפיד התייחס היום (ראשון) להנחיות החדשות שהתקבלו בוועדת הקורונה: "50 איש בהיכל נוקיה ו-50 איש במתנ״ס זה לא אותו סיכון. אין שום הגיון בהנחיה להגביל ל 50 אנשים בכל מקום. ההנחיה הייתה צריכה להתקבל לפי גודל המקום אבל אף אחד בממשלה העצלנית הזאת לא בא לעבוד. גוזרים קריסה כלכלית למאות אלפי אנשים. מנותקים נמאסתם!."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/07/08cda3c935d17e1d25ef4abc07983fb7.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)