הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: אתמול העברנו את המענקים לעצמאים והיום אישרנו את תו…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/Ec0CAo8XkAEHs2u.jpg?w=708&ssl=1)
אתמול העברנו את המענקים לעצמאים והיום אישרנו את תוכנית הסיוע לשכירים, עצמאים ובעלי עסקים. ממשיכים לעבוד כדי להביא עוד עזרה, מקומות עבודה וכסף לאזרחי ישראל. https://t.co/c7URmB3Gvg
אתמול העברנו את המענקים לעצמאים והיום אישרנו את תוכנית הסיוע לשכירים, עצמאים ובעלי עסקים. ממשיכים לעבוד כדי להביא עוד עזרה, מקומות עבודה וכסף לאזרחי ישראל. pic.twitter.com/c7URmB3Gvg
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) July 13, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.
כל הכבוד לראש הממשלה מר בנימין נתניהו , ביזמנים קשים אלו , של מגיפת הקורונה , דואג לאזרחים שפרנסתם לא תיפגע , על מנת שיוכלו להמשיך להתקייםם ולאפשר למשפחותיהם להמשיך את החיים , עד שבעזרת השם יתברך ; מגיפת הקורונה, תודבר סופית .