גנץ: נגמר הבידוד, חוזרים לשטח: בית שמש. לפני כ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/גנץ-נגמר-הבידוד-חוזרים-לשטח-בית-שמש-לפני-כ.jpg?w=708&ssl=1)
נגמר הבידוד, חוזרים לשטח: בית שמש.
לפני כשבוע, יצאנו עם חבילת סיוע לעיר במודל ששוכפל לערים אחרות – סייענו בשינוע חולים, הסברה ובהעברה למלוניות. הגעתי היום יחד עם השרה @omeryankelevitc לביקור אצל ראשת העיר, ד"ר @aliza_bloch לראות מקרוב איפה אנחנו עומדים ומה ניתן לשפר. https://t.co/NdDdZw1wIL
נגמר הבידוד, חוזרים לשטח: בית שמש.
לפני כשבוע, יצאנו עם חבילת סיוע לעיר במודל ששוכפל לערים אחרות – סייענו בשינוע חולים, הסברה ובהעברה למלוניות. הגעתי היום יחד עם השרה @omeryankelevitc לביקור אצל ראשת העיר, ד"ר @aliza_bloch לראות מקרוב איפה אנחנו עומדים ומה ניתן לשפר. pic.twitter.com/NdDdZw1wIL— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) July 20, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.