מבזקים
ועדת הקורונה אישרה את פתיחת המסעדות
ועדת הקורונה בכנסת אישרה לפני זמן קצר (שלישי) את פתיחתן המחודשת של המסעדות, בניגוד לעמדת הממשלה. המסעדות יוכלו להכיל 30 סועדים מחוץ למסעדה ו- 20 סועדים בתוך המסעדה. נציגי כחול לבן נעדרו מההצבעה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/WhatsApp-Image-2020-07-21-at-11.24.35-1.jpeg?resize=500%2C334&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/WhatsApp-Image-2020-07-21-at-11.24.35.jpeg?resize=500%2C346&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/WhatsApp-Image-2020-07-21-at-11.24.34.jpeg?resize=500%2C334&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/WhatsApp-Image-2020-07-21-at-11.24.33.jpeg?resize=500%2C334&ssl=1)
ועדת הקורונה בכנסת אישרה לפני זמן קצר (שלישי) את פתיחתן המחודשת של המסעדות, בניגוד לעמדת הממשלה. המסעדות יוכלו להכיל 30 סועדים מחוץ למסעדה ו- 20 סועדים בתוך המסעדה. נציגי כחול לבן נעדרו מההצבעה.